Finola kanepiseemneõli regulaarne kasutamine viib keha kolesteroolitaseme normi

Finola kanepiseemneõli regulaarne kasutamine viib keha kolesteroolitaseme normi

Finola kanepiseemneõli regulaarne kasutamine viib keha kolesteroolitaseme normi

Alandage efektiivselt keha kolesteroolitaset tarvitades vähemalt 4 nädala jooksul ainult 2 spl. Perfect'i kanepiseemneõli päevas!

Kirjeldus

Kuopio Ülikoolis läbiviidud uuringus tarvitasid osalejad neljanädalase perioodi vältel Finola sordi külmpress kanepiseemneõli 2 spl. päevas. Osalejate kolesteroolitaset mõõdeti katse alguses ja katse lõpus, katse viidi läbi kahe külmpressõliga - Finola sordi kanepiseemneõli ja linaõliga. Katses osalejatel kes tarvitasid Finola sordi kanepiseemneõli mõõdeti katse lõpus oluline kolesteroolitaseme alanemine. Uuringu käigus ei muutnud osalejad oma käitumisharjumusi ega dieeti.

Kõrvaoleval graafikul on ära toodud keha "hea" kolesterooli taseme suhe üldkolesterooli. Seda suhet peetakse olulisemaks indikaatoriks terviseriskide hindamisel kui ainult n.ö. "halva" kolesterooli taset veres. Mida väiksem on suhe seda suurem on "hea" kolesterooli osakaal. Uuringus osalejatel langes vastav suhtarv rohkem kui 7%.

Vajalikku kogust kanepiseemneõli võib võtta kas lihtsalt hommikul ja õhtul lusikaga sisse või lisada salatitele, smuutidele, kastmetesse ja lihtsalt hommikupudrule. Vaata lahedaid näidisretsepte meie kodulehelt!

Kommentaarid

Sinu kommentaar on alati teretulnud!

Kõigi kommenteerijate vahel loositakse välja 20 € kinkekaart. Igal kuul teavitame uue võitja.

Andke oma kommentaar

Kommenteerimiseks peate olema sisse loginud. Palun logi sisse või registeeru.

Teised tooted